Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na Rewitalizację Starego Centrum Żukowa podpisana

23 lutego 2018

22 lutego 2018 r. podpisano umowę na przebudowę i rozbudowę historycznego budynku spichlerza w Żukowie. Wykonawcą prac budowlanych o wartości 8 981 550,00 zł brutto jest konsorcjum firm Kamaro Sp. z o. o. oraz Sobin Sp. z o.o. 

Projekt obejmuje modernizację oraz rozbudowę zabytkowego spichlerza do pełnienia funkcji społecznych, gospodarczych, rekreacyjnych, kulturalnych i edukacyjnych. Dzięki podejmowanym działaniom nastąpi uatrakcyjnienie historycznego centrum Żukowa, poprzez wyeksponowanie zabytków oraz stworzenie miejsca, w którym będą świadczone usługi społeczne, rekreacyjne, gospodarcze, kulturowe i edukacyjne. Informacje na temat etapów prac będą przesyłane na bieżąco.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-02-23 15:00:02)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-02-23 15:03:02)
Liczba odwiedzin: 1274
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij