Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Danfoss Run – bieg wielkich serc

12 września 2017

Każdego roku, w celu zasilenia funduszu charytatywnego, w pierwszą sobotę września firma Danfoss Poland organizuje bieg charytatywny, pod nazwą Danfoss Run.

2 września br. odbyła się 9. edycja Danfoss Run w Grodzisku Mazowieckim i 6. w Tuchomiu. W wydarzeniu wzięło łącznie udział 350 osób, czyli 70 drużyn pięcioosobowych: 42 w Grodzisku i 28 w Tuchomiu. Dzięki pokonanym przez uczestników kilometrom, a było ich prawie 1000, udało się „wybiegać” 64 190 PLN dla potrzebujących dzieci: 37 940 PLN w Grodzisku i 26 250 PLN w Tuchomiu.

Bieg odbywa się równocześnie na terenie dwóch fabryk firmy, czyli w Grodzisku Mazowiecki i w Tuchomiu. W biegu biorą udział pracownicy Danfoss wraz z rodzinami. Każdy kilometr pokonany przez uczestnika to dodatkowe 70 zł na koncie funduszu charytatywnego. Suma pieniędzy uzbierana na podstawie ilości wybieganych kilometrów, jest przeznaczana na wybrane cele charytatywne. Firma wspiera potrzebujące dzieci z lokalnych społeczności w zakresie: zdrowia, edukacji i sportu.

W biegu w Tuchomiu, tradycyjnie już, wzięła udział reprezentacja Urzędu Gminy w Żukowie, a także Kaszubskiego Związku Pracodawców.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-09-12 13:07:21)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-09-25 11:16:18)
Liczba odwiedzin: 755
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij